На этом сайте можно посмотреть все варианты поездки автобусом, поездом и их комбинации. В ближайшем будущем на нем можно будет бронировать и покупать билеты

Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Рейси під час карантину

 
На період карантину, встановленого у зв'язку з COVID-19, введені обмеження на автобусні і залізничні пасажирські перевезення. Але життя не зупинилося, країна повертається до життя, потреба пересуватися усередині країни і за кордон залишилася і лише зростає.
 
На нашому сайті ми пропонуємо унікальне рішення, що дозволяє з комфортом добиратися до будь-якого міста в Україні і в Європі.
 
Безумовно, не усі перевізники ще відкрили свої рейси. Але є декілька перевозчикиков, які на період до 15 червня вирішили це завдання так: комфортний автобус їде до межі, пасажири виходять і самостійно проходять пограничний контроль, а з іншого боку межі їх вже чекає другий автобус такого ж класу, і пасажири їдуть на нім далі до свого місця призначення в Польща.
 
Для пошуку рейсів і бронювання квитків перейдіть на головну сторінку і здійсніть пошук.
 

У які міста Польщі виконуються рейси?

Нині з України можна доїхати регулярними автобусними і рейсами з пересадкою поїздом і автобусом у більшість міст Польщі:
Варшава, Вроцлав, Зелена Гура, Гданьськ, Гдиня, Конини, Калиш, Катовіце, Краків, Легніца, Люблін, Лодзь, Млава, Нова Суль, Ольштынек, Ольштын, Ополе, Оструда, Познань, Плонск, Петркув-трибунальний, Перемышль, Радомско, Свебодзин, Ченстохова, Ельблонг.
 

Автобусні рейси з міст України:

Автобусні рейси виїжджають з таких міст України:
Вінниця, Волочиск, Гайсин, Житомир, Золочев, Коблево, Кропивницкий, Кривий Ріг, Київ, Львів, Миколаїв, Немиров, Одеса, Подволочиск, Пирятин, Полтава, Умань, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Харків, Херсон, Черкаси.
 

Поїздки з інших міст України:

А як доїхати з Дніпра, Павлограду, Запоріжжя, Маріуполя, Бердянська і інших міст?
Ми вирішили це завдання! Одним кліком Combiway підбере стикування потягів з автобусами - це зручно, економно і навіть комфортніше, ніж прямий автобусний рейс в Польщу!
 
Просто перейдіть на головну сторінку, внесіть необхідні дані і виберіть варіант!
 
Також ви можете звернутися в наш цілодобовий контакт-центр по телефонах
+38 (095) 292-04-02
+38 (067) 320-04-02
+38 (073) 374-05-20
і наші оператори підберуть для вас самий кращий варіант поїздки і забронюють квитки.
 
Пам'ятайте, що межу в період карантину можна перетинати за наявності посвідки на проживання (Karta Pobytu), або робочої візи. По безвізу доки кордони закриті.
 
Сподіваємося, що наш сервіс Combiway допоможе вам в цей непростий час знайти рішення по поїздці!
 
Поїхали!
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок