Kierunek: Poznan - Połtawa (26 lutego)
Trasa Czas Miejsca Cena
Poznan Połtawa
12:15

wyjazd

23 godz 20 min
czas podróży
12:35

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
08:00

wyjazd

27 godz 30 min
czas podróży
12:30

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
12:15

wyjazd

23 godz 20 min
czas podróży
12:35

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
12:15

wyjazd

24 godz 20 min
czas podróży
12:35

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
14:35

wyjazd

25 godz 10 min
czas podróży
15:45

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
14:35

wyjazd

25 godz 00 min
czas podróży
15:35

przyjazd

20

wolnych

Poznan Połtawa
15:50

wyjazd

29 godz 10 min
czas podróży
21:00

przyjazd

3

wolnych

Poznan Połtawa
17:15

wyjazd

24 godz 55 min
czas podróży
18:10

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
01:00

wyjazd

28 godz 20 min
czas podróży
05:20

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
08:00

wyjazd

28 godz 45 min
czas podróży
12:45

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
12:15

wyjazd

24 godz 25 min
czas podróży
12:40

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
12:15

wyjazd

24 godz 25 min
czas podróży
12:40

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
14:35

wyjazd

25 godz 10 min
czas podróży
15:45

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
15:50

wyjazd

29 godz 10 min
czas podróży
21:00

przyjazd

5

wolnych

Poznan Połtawa
17:15

wyjazd

24 godz 55 min
czas podróży
18:10

przyjazd

10

wolnych

Poznan Połtawa
17:15

wyjazd

24 godz 55 min
czas podróży
18:10

przyjazd

5

wolnych


Więcej opcji wyszukiwania biletów
Błąd

Ок
Skasowanie
Ок