На этом сайте можно посмотреть все варианты поездки автобусом, поездом и их комбинации. В ближайшем будущем на нем можно будет бронировать и покупать билеты

Система знижок на нашому сайті

На нашому сайті COMBIWAY UKRAINE представлені послуги різних перевізників, що пропонують внутрішні і міжнародні рейси. Кожен перевізник визначає власну систему знижок для своїх клієнтів, тому на рейсах різних перевізників умови отримання знижки можуть значно відрізнятися.

В залежності від перевізників, на сайті застосовуються такі категорії знижок.

Знижки студентські

Становлять 10-15% від вартості квитка і надаються при наявності студентського квитка.

Щоб отримати студентську знижку, при бронюванні проїзного квитка необхідно вказати наявність студентського квитка, за яким вам буде надана знижка. При посадці в автобус студентський квиток необхідно пред'явити разом з роздрукованим проїзним документом водієві.
Знижки дитячі
Становлять від 25% до 99% (в залежності від перевізника) і надаються при наявності свідоцтва про народження.
 
  • Дітям до 12 років — знижка   від 50% до 99%;
  • Дітям 10-15 років — знижка   20-25%;
  • Дітям 4-10 років — знижка   50%;
  • Дітям до 7 років (з наданням місця) — знижка   50%;
  • Дітям до 5 років (без надання місця) — знижка   99%   або безкоштовно;
  • Дітям 0-4 років (без надання місця) — знижка від   80%   до безкоштовного проїзду.
Для отримання знижки необхідно при бронюванні квитка вказати її в формі і використовувати свідоцтво про народження як документ посвідчення особи. Пізніше при посадці в автобус свідоцтво про народження (або інший документ, що засвідчує особу і вік) показується водію разом з роздрукованим квитком.
Знижки накопичувальні
Тільки на нашому сайті!
На нашому сайті існує програма лояльності. При реєстрації на сайті ви отримуєте 10 грн в подарунок, які незабаром зможете використовувати при покупці квитків.
 

В подальшому після кожної покупки ви отримуєте на свій особистий рахунок 1-3% від вартості квитка, які і складають вашу персональну накопичувальну знижку. Знижка нараховується при купівлі будь-якого квитка через ваш аккаунт — квитка на будь-який вид транспорту, а також квитка для будь-якого пасажира — як для вас, так і для ваших рідних, друзів, колег і просто попутників.

Накопичивши достатню кількість знижки на своєму особистому рахунку, ви зможете використовувати її грошовий еквівалент в подальшому при покупці квитків. Ця універсальна система знижок діє на всі квитки всіх рейсів на нашому сайті!
Пенсіонерам, літнім людям від 55-60 років
Знижка становить 5% - 15% (при пред'явленні пенсійного або посвідчення особи).
Туристичним групам
Групам які подорожують разом, з кількістю осіб від 5-6 чоловік.
Знижка становить 10%.
Інвалідам
Знижка становить 10% -15% (при пред'явленні довідки).
Молоді до 26 років
Знижка становить 10-20% (при пред'явленні карти Euro26).
Підліткам 12-18 років
Знижка становить 10-15%.
На тварин
(При перевезенні великої тварини).
Знижка становить 50% від вартості повноцінного квитка.

Як отримати знижку на квиток на сайті?

Он-лайн система спочатку шукає розклад рейсів, наявність місць та відображає базову вартість квитків. Під базовою вартістю квитка є виноска «доступні знижки». Якщо її «клікнути» - з'явиться інформація про знижки на цьому рейсі. Знижка буде відображатися в % від базового тарифу. Перерахунок знижок і зміна вартості квитків відбувається пізніше – при внесенні даних пасажира. Система сайту далі автоматично перерахує вартість квитка з урахуванням знижки.

Важливо. Якщо ви отримали квиток зі знижкою, обов'язково візьміть з собою документ, що підтверджує право на знижку! Наприклад, студентський квиток (при студентській знижці), свідоцтво про народження (знижка для дитини) або інший документ, що підтверджує право застосування знижки.

Почніть заощаджувати на поїздках вже зараз — разом з COMBIWAY UKRAINE.
Помилка

Ок
Відміна
Ок