Торгова марка Транстемпо
Юр. назва компанії Транстемпо

ТрансТемпо - фірма-перевізник з багаторічним досвідом роботи в галузі міжнародних пасажирських перевезень. Свою діяльність фірма здійснює з 2003 року. Основний напрямок діяльності фірми - регулярні автобусні перевезення в країни Західної Європи, а саме Чехію, Польщу, Австрію, Словаччину, Естонію, Італію, Угорщину, Німеччину.Ви зможете залишити свій відгук тільки після того, як скористаєтесь послугами цього перевізника.

Liudmyla Yavorska

рейс поїздки від 26.09.2018

Автобус в хорошем состоянии,всё работает,даже туалет,чай-кофе стюардесса предлагала всю дорогу.Wi-fi работал в обеих странах,зарядка над каждым креслом.Подушечки и пледы явно были не лишними. В Украине шли точно по графику,дальше не зависело от водителей и перевозчика.Все понравилось,плюс недорого

Злостных минусов нет,за такие деньги -нормально.

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
Yurii Chapyshev

рейс поїздки від 22.08.2018

Сподобалось усе! Дуже чемна і уважна дівчина стюард, гаряча кава і чай повсякчас по бажанню, супровід з безкоштовним вай-фай, фільмами і музикою, адекватний водій, комфортне перебування вночі: видають подушки і пледи по бажанню! Перераховувати можу довго всі плюси, але скажу коротко: однозначно рекомендую усім ТрансТемпо!!!

Серйозних мінусів не було мій погляд. Тільки довгий перетин кордону, але це не вина перевізника.

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
Anna Yakubovitch

рейс поїздки від 16.08.2018

15 августа из Киева в Брно ехала моя подруга - израильтянка. По ее просьбе пишу отзыв. Поездкой она довольна, все понравилось, стюардесса постоянно поила чаем, кофе, в автобусе был вполне чистый, работающий туалет, приехала вовремя, так что, по ее словам, хороший перевозчик, рекомендую.

Недостатков нет, все понравилось.

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
Svitlana Pazychenko

рейс поїздки від 14.08.2018

А що тут казати? Вже вдруге скасовують рейс!)

ТОВ "ТрансТемпо" не їхала. Рейс скасували. Мене пересадили на зовсім інший автобус, який як то кажуть, добре що хоч їхав!

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
LIDIIA MUDRYK

рейс поїздки від 27.07.2018

Автобус дуже комфортний! Є все кава, чай, подушки, покривальця, хороші водії і стюардеса, яка постійно питала чи щось потрібно!) Дякую!

Зауважень немає! Все чудово! Так тримати!

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
Serhii Usenko

рейс поїздки від 29.06.2018

В январе мы ехали с этим переводчиком в Варшаву. Все было великолепно.

К сожалению автобус компании Транс ТЕМПОВ был отменен и нам предложили заменить его на автобус компани Восточно- Европейское путешествие. Хуже поездки у нас ещё не было. Водители хамили с 1 до последней минуты. Отказывались включать кондиционер. Говорили что он не работает. Забыли забрать 11 человек. Возвразапись назад. Во время заездов в небольшие городки не знали где автовокзал. Делали по 3 круга по городу. Спрашивали дорогу у прохожих. В автобусе не было интернета и навигации. Во Львове нас пересадили в другой автобус этой же компании и мы ещё 1 час ждали отправления т. К. Они хотели его дом рулить пассажирами с других автобусов. Этим переводчиком не советую ехать никому.

5 *
Сервіс
Пунктуальність
Комфортабельність
Водій
Помилка

Ок
Відміна
Ок