Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Купити квиток Рівне-Мюнхен

Саме квиток на автобус Рівне-Мюнхен стане найкращою відповіддю на питання, як дістатися до Німеччини недорого, швидко і з комфортом! У автобусних пасажирських перевезень є свої переваги, про які ви зараз дізнаєтеся. Вирішивши придбати автобусні квитки Рівне-Мюнхен в компанії «Віз-Транс», ви можете бути впевнені, що вас чекає комфорт. Ви отримаєте можливість подорожувати в салоні, в якому і спинки сидінь відкидаються, і кондиціонер працює, і навіть бездротовий Інтернет є! І при цьому на ті, що курсують за маршрутом Рівне-Мюнхен автобуси ціни квитків будуть дійсно невисокі.
 

Автобусний рейс Рівне-Мюнхен

Ви можете на нашому сайті із числа різних варіантів вибрати автобус Рівне-Мюнхен, ціна квитків на який вас влаштовує. Це залежить від того, які знижки пропонує конкретний перевізник. У різних перевізників, що пускають по маршруту Рівне-Мюнхен автобуси, вартість квитків може бути знижена для пенсіонерів, студентів, інвалідів, дітей і підлітків, молоді не старше двадцяти шести років, а також організованих груп від п'яти-шести чоловік. Є також накопичувальна знижка від самого посередника - для постійних клієнтів «Віз-Трансу». Можна вибрати не тільки рейс, а й місце в салоні самого автобуса - аби воно було вільне, і купити квиток Рівне-Мюнхен саме на нього. А оплатити квитки можна буде як через систему онлайн-платежів «Приват24» або термінали «ПриватБанку», так і грошовим переказом в касі будь-якого іншого з банків, або просто платіжною карткою. Після оплати ви обов'язково отримаєте електронну версію свого квитка в Мюнхен - головне, не забути її роздрукувати!
 

Мюнхен, прекрасний Мюнхен!

Мюнхен недарма називають серцем Баварії. Саме тут зосереджена практично вся традиційна баварська краса, а ще саме тут варять найсмачніше баварське пиво! Адже недарма саме в цьому місті проходить знаменитий «Октоберфест»! А це означає, що сюди, просто як в пивний кухоль, ллються потоки туристів з усього світу. Крім того, в Мюнхені в будь-який час року є що робити. «Октоберфест» - не єдиний фестиваль, а краса міста нікого не залишать байдужим! Недарма вважається, що Мюнхен - одне з тих міст Німеччини, які побачити треба неодмінно. Ми допоможемо вам побачити Мюнхен і отримати від поїздки масу задоволення!
 
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок