Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Автобус Львів - Варшава

Автобус Львів - Варшава пов'язує Західну Україну з Польщею: люди, що живуть в цих регіонах, їздять до Польщі на навчання, на постійну роботу і на сезонні заробітки, обзаводяться польськими знайомими і друзями. Тому автобусні рейси до Польщі користуються стабільним попитом. На нашому сайті ви можете придбати в режимі онлайн квитки зі знижкою.
 

Розклад

Для того, щоб на сайті combiway.com купити квиток на автобус Львів - Варшава, вам потрібно спочатку обрати для себе оптимальний рейс, орієнтуючись на наданий на сайті розклад, потім забронювати, і наступним кроком - оплатити.
 
Як користуватися нашим розкладом? У форму пошуку рейсів введіть потрібні вам параметри: місто відправлення та місто прибуття, а також дату поїздки. Після натискання вами кнопки «Пошук» наша система надасть вам перелік рейсів за потрібними вам параметрами - з них ви можете обрати оптимальний особисто для вас. Якщо відповідних рейсів не буде, то у вас є два варіанти дій: або змінити дату в пошуку, або звернути увагу на інші, схожі з потрібними вам напрямками.
 
Онлайн-розклад автобусів Львів - Варшава показує все, що вам потрібно знати про рейс: номер автобуса і найменування перевізника, точний час відправлення і прибуття, перша і остання станція маршруту, його деталі, а також вартість квитка на автобуси Львів - Варшава і можливі знижки. Орієнтуючись на ці дані, ви зможете легко визначитися з рейсом.
 

Ціна квитка на автобус Львів - Варшава

Як забронювати? Для цього необхідно заповнити невелику форму, де зазначається ім'я, прізвище, номер телефону і електронна пошта. Не забудьте, що вписані в відповідні поля форми ім'я та прізвище повинні відповідати тому, як вони записані в вашому закордонному паспорті. Контакти вказуйте реальні, адже вони потрібні для успішного викупу, а також для того, щоб з вами могли зв'язатися в разі будь-яких змін. У цій же формі вказується знижка, на яку ви претендуєте.
 
Ціна на сьогоднішній день коливається від 440 грн до 600 з невеликим «хвостиком». Однак це не все - на нашому сайті існує безліч різних можливостей отримати знижку на автобуси: це пільги від перевізників і програма лояльності для зареєстрованих користувачів.
 
Найпоширеніші пільги від перевізників - це студентські, пенсійні, групові в розмірі 5-15% від суми замовлення, а також дитячі знижки - від 25% до 99% від вартості замовлення.
Програма лояльності передбачає отримання знижки користувачем при покупці через сайт, і використання цієї знижки при подальшій оплаті.
 
Автобус Львів – Варшава, ціна квитка на який цілком доступна середньому користувачеві, оснащений кондиціонерами, кріслами з відкидними спинками, бездротовим інтернетом і розетками. Все це забезпечить вам комфорт, гарний настрій, і допоможе цікаво провести час в дорозі з міста Львів.
 
Після бронювання ви можете оплатити вартість проїзного документа протягом терміну резерву. Для оплати підходить будь-який спосіб, зручний вам: банківська карта, грошовий переказ, інтернет-сервіс «Приват24», термінал «ПриватБанку», а також готівка. Однак для оплати готівкою вам потрібно відвідати наш офіс, розташований в центрі Києва. В такому випадку всю процедуру проведуть наші співробітники.
 
З усіх питань щодо бронювання та оплати звертайтеся до операторів контакт-центру «Combiway» - вони з радістю нададуть вам компетентну консультацію!
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок