Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Придбати квиток Київ - Прага

Казково красива, трохи загадкова і богемна Прага зачаровує своєю середньовічною архітектурою і незрівнянною атмосферою. Практично кожен, хто марить про подорожі, хотів би побувати в цьому чудовому місті з його старовинними будівлями і пабами - адже тут так легко уявити себе вільним, немов вітер, бродячим менестрелем з лютнею у руках, який випадково прийшов в повний життя і чудес місто. Однак з нами ви потрапите у Прагу не жебраком, а з необхідною для якісного відпочинку сумою грошей - адже «Комбівей» пропонує вам зовсім недорогі автобусні квитки Київ-Прага!
 
 

Автобусні квитки Київ - Прага – просто та зручно!

 
Купівля проїзних квитків онлайн - це все більш розповсюджена у світі практика, що рятує від зайвого клопоту: поїздки на вокзал і назад, а також стояння в черзі перед касою. Одним словом, електронні квитки - це значна економія часу і грошей. Тут ви можете купити квиток Київ-Прага онлайн - швидко і недорого!
 
Щоб придбати квиток на автобус Київ-Прага на нашому сайті combiway.com, вам необхідно використовувати спеціальну пошукову форму, яку ви можете побачити на кожній сторінці сайту. З її допомогою вам потрібно підібрати рейс на заплановану дату, вказавши місто відправлення і місто прибуття. Система покаже вам всі наявні рейси на цю дату, а якщо їх не буде - самі відповідні рейси зі схожими напрямами. Можливо, щось із запропонованого вам підійде.
 
Після того, як ви визначитеся з рейсом, ви зможете забронювати собі місця. У цьому переваги нашого інтернет-сервісу, адже тепер ви можете спокійно і не поспішаючи вибрати собі місця в салоні автобуса - не відчуваючи на собі нетерплячого погляду касира або сусідів по черзі. Тепер ви можете вибрати самі симпатичні на ваш погляд місця, наприклад, з правого боку, біля віконця, щоб ніщо не заважало спостерігати за тим, як змінюється ландшафт за вікном.
 
Для подорожі вам надається туристичний автобус європейського рівня. Салон обладнаний кондиціонерами, що забезпечить вам комфортний мікроклімат протягом поїздки. Крісла з відкидними спинками дадуть можливість розслабитися і подрімати в дорозі. Наявність зарядного пристрою для мобільних та вільного доступу до мережі Wi-Fi дозволять вам залишатися весь час на зв'язку, а також користуватися своїми портативними гаджетами за призначенням. Таким чином, автобус Київ-Прага, ціна квитка на який включає в себе всі надані в салоні зручності, доставить вас до празького автовокзалу з максимальним комфортом.

 
Ціна на квитки до Праги та знижки

Вартість квитка Київ-Прага може варіюватися залежно від акцій, які наша компанія проводить з високою регулярністю, і знижок. Беручи участь в акціях, ви отримуєте можливість стати володарем найдешевшого квитка до Праги.
 
Знижки на постійній основі надаються таким категоріям громадян:
  • Пенсіонерам від 60 років;
  • Групам від 6 осіб;
  • Студентам.
 
Однак бувають додаткові знижки, наявність яких залежить від конкретного перевізника. Інформацію про всі наявні знижки на потрібні вам рейси ви можете дізнатися на нашому сайті - вони вказані поруч з базовою ціною квитка, або ж зателефонувавши за контактними номерами телефонів нашим операторам.
 
Ціна квитка Київ-Прага після перерахунку всіх знижок (та й без них теж) приємно вас порадує. Якщо ви планували яскравий і незабутній відпочинок в Празі, то послуги нашої компанії - це саме те, що вам потрібно. Ми допоможемо вам зберегти ваш бюджет, щоб ви змогли з більшою користю витратити гроші - на готель, на відвідування ресторанів і пабів і, звичайно, на відвідування музеїв і огляд визначних пам'яток.
 
 
Туристична Прага
А в Празі є, на що подивитися! Напевно, першим ділом приїжджому варто відвідати Старе Місто - місце, де зібрано найбільшу кількість історичних пам'яток. Саме тут знаходиться Староміська площа з готичним храмом Діви Марії, що нараховує вже 7 століть, ратуша з оглядовим майданчиком і астрономічними курантами, а також пам'ятник Яну Гусу - символ незалежної Чехії.
 
З Старого Міста ви можете потрапити до Карлова мосту - однієї з найвідоміших празьких пам'яток. Карлів міст, будівництво якого почалося ще в 14 столітті, є одним з найстаріших і найкрасивіших мостів у світі. На одній з середньовічних веж, розміщених при в'їзді на міст, знаходиться оглядовий майданчик. Сьогодні міст повністю пішохідний. Ви побачите тут величезну галерею скульптур на релігійну або історичну тематику, а також зможете накупити сувенірів, оскільки саме тут проводяться ярмарки для туристів.
 
Рекомендуємо вам також обов'язково відвідати собор святого Вітта - один із символів Праги, Празький Град - найбільшу фортецю Чехії, дуже гарну Вацлавську площу і Градчани - багатий район міста, який підкорює  туристів своїми полу-средньовічними будиночками з червоно-коричневими черепичними дахами.
 
Дійсно, Прага - наче казка для туриста! Так насолодіться ж атмосферою цього стародавнього міста, погуляйте по його кривим і заплутаних вуличках, а «Комбівей» подбає про комфорт вашого проїзду до Праги!
 
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок