Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Купити квиток на автобус Київ - Мюнхен

Мюнхен – одне із найбільших та найзначніших німецьких міст. Колись прославившись своїм пивоварними традиціями, це місто і сьогодні приваблює до себе туристів та тих, хто любить добре пиво, на знамените на увесь світ свято під назвою Октоуберфест. Однак Мюнхен також є великим промисловим, дослідницьким та культурним центром – тут є безліч наукових інститутів та музеїв, а також одна з найбільших у Європі «Баварська Державна бібліотека». Мюнхен вдало поєднує у своїй архітектурі та суспільному житті давні західноєвропейські традиції минулого та сучасності. Якщо ви плануєте завітати у це прекрасне місто, то наша компанія готова зробити вам чудову пропозицію – доступні по вартості автобусні квитки Київ – Мюнхен.

 
Ціни на квитки у Мюнхен


Вартість квитка Київ - Мюнхен приємно вас порадує, так як дозволить вам заощадити на переїзді до Німеччини, та витратити гроші на проживання, їжу або розваги. Ви напевно розраховуєте на те, щоб оглянути місцеві пам’ятки, музеї та спробувати традиційні німецькі ковбаски?.. Тоді найкраще для вас – пошук найбільш дешевого рейсу. І в нас ви можете знайти саме те, що шукаєте!
 
Ціна квитка Київ - Мюнхен у «Combiway» нижча, ніж у багатьох конкурентів, і до того ж не кінцева. Компанія регулярно проводить акції, у результаті яких будь-який пасажир може стати власником найдешевшого квитка на рейс не тільки у Мюнхен, але і у інших напрямках.
 
Знижки на постійній основі надається таким категоріям пасажирів:
  • пенсіонерам від 60 років;
  • студентам;
  • інвалідам;
  • дітям різного віку.
 
Однак розмір знижки та її наявність на конкретному рейсі залежить від перевізника. Тому при виборі місць обов’язково необхідно звернути увагу на наявність знижок на сайті – вони вказуються біля базової ціни на квитку, або уточнити це у наших операторів, подзвонивши за номерами, які вказані на сайті.
 
Для подорожі вам нададуть туристичний автобус європейського класу – автобус Київ – Мюнхен. Вартість квитка на нього вже включає у себе зручності у салоні: кондиціонери, вільний доступ до Wi-Fi, крісла з відкидними спинками, а також зарядний пристрій для мобільного телефону. Таким чином, у своїй подорожі ви не будете відірвані від спілкування у соціальних мережах або від роботи в інтернеті, та у будь-який час зможете зв’язатися із рідними.
  
Під час мандрівки, коли ви будете відпочивати у зручному кріслі, у вас буде час продумати маршрут по Мюнхену та у якому порядку ви будете оглядати пам’ятки. Не забудьте забронювати собі готель або хостел перед прибуттям, якщо ви ще не зробили цього вдома, та обдумайте дорогу назад. У другому випадку ми можемо вам допомогти – у «Combiway» ви можете придбати такі ж не дорогі квитки назад, на батьківщину.

 
Електронні квитки на автобус до Мюнхена

 
Як купити білет Київ-Мюнхен онлайн? Це дуже просто і зручно. Від вас потрібні лише наявність доступу до інтернету та принтер, на якому необхідно буде роздрукувати квиток.
 
Для початку вам необхідно знайти рейс за допомогою пошукової форми на нашому сайті. Вам потрібно ввести у відповідні поля місто відправлення та місто прибуття, а також заплановану дату подорожі. Якщо рейсів на запитану дату немає – система автоматично покаже найбільш відповідні вам рейси.
 
Обравши рейс, ви повинні забронювати квиток. Обираєте із запропонованих місць ті, які вам найбільш подобаються, і резервуєте їх, заповнивши спеціальну форму. Ця форма єдина і для бронювання, і для оплати квитків, а дані, які ви ввели, далі будуть надруковані на вашому квитку, тому будьте уважні та ретельні при заповненні. Інформація вводиться латиницею, відповідно до закордонного паспорта. Роздрукований електронний квиток є іменним, і тому інша людина не зможе ним скористатися.
 
При бажанні ви можете оплатити квиток одразу, а можете розглянути додатково інші варіанти, поки дозволяє строк дії бронювання. Однак, якщо ви не оплатите квиток у строк, вони знову будуть у вільному доступі для інших пасажирів.
 
Маючи на руках електронний квиток на автобус Київ – Мюнхен та зворотній до Києва, ви зможете із легким серцем відвідати численні мюнхенські музеї, подивитися на відомі на весь світ палаци, а також нарешті скуштувати справжнє німецьке пиво, зварене у знаменитому пивному ресторані Хойфброфхаус.
 
Пізнавайте педантичних і старанних німців з іншого боку разом з «Combiway»!
 
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок