Автобуси і потяги - одним кліком!

Ехать дальше? Просто укажите куда

Не вистачило часу для обробки Вашого запиту

Повторити пошук?

Ок
Відміна

Як обрати транспорт для подорожей

 
Туристи з досвідом віддають перевагу автобусу. Тільки цей вид транспорту дозволяє подорожувати з комфортом і в цілковитій безпеці.
 

Де знайти квиток на автобус Київ - Краків


У поїздках за кордон важливу роль відіграє перевізник. Адже тільки від нього залежить якість вашої подорожі. Скористайтеся послугами компанії Combiway Ukraine. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з рейтингом кращих транспортних фірм. Сайт оснащений зручним функціоналом, тому підібрати рейс з зручним розкладом і забронювати безкоштовно квитки не займе багато часу. Щоб ще більше економити, реєструйтеся в особистому кабінеті. Таким чином ви зможете накопичувати бонуси і відслідковувати свої замовлення.

У разі виникнення будь-яких питань телефонуйте в колл-центр. Наш менеджер з радістю надасть консультацію. Вам варто купити квиток на автобус Київ - Краків на сайті Combiway Ukraine, і ось чому:
  • Знижки і акції.
  • Кілька видів оплати.
  • Компетентні менеджери.
  • Рейси Європою.
  • Автобус європейського виробництва.

 
Краків

 
Краків - польське місто, розташоване на півдні країни. Він приваблює туристів з усього світу своїми унікальними пам'ятками. На особливу увагу заслуговує Старе місто. Тут збереглося безліч старовинних будівель, які вражають своєю архітектурою. Краків також буде цікавий не тільки своїм багатим історичним минулим, а й бурхливим культурним життям. Тут обов'язково варто відвідати: Вавель, суконні ряди, костел Діви Марії, історичний музей, стару синагогу та курган Костюшко.
 

Розклад 


Автобусний рейс ходить із регулярністю через день: Київ 18:00 (Автовокзал "Центральний", Московська площа, 3) - Житомир 20:10 (Автовокзал, вул. Київська, 93) - Рівне 23:00 (Aвтовокзал, вул. Київська, 40) - Львів 02:30 (Автовокзал, вул. Стрійська, 109) - КПП (Краковец/Шегині 03:25-04:15) - КПП (Корчова/Медика 03:20-04:10) - Краків 08:40 (Автовокзал, вул. Bosacka, 18) - Катовіце - Ополе - Вроцлав. Графік руху уточніть онлайн.
 
Помилка

Ок
Відміна
Ок